باغ گل – نکاتی درباره راه اندازی باغ گل

آیا قصد دارید باغ گل خود را ایجاد کنید؟ فوق العاده است! شما با آزمایش گلها و زیبایی و شکوهی که آنها می توانند به چمن و حیاط خانه شما بدهند بسیار سرگرم خواهید شد. در اینجا چند نکته و راهنما در مورد چگونگی ایجاد یک باغ گل فوق العاده ایده آل آورده شده است.

– گل ها همه چیز در مورد رنگ است. این رنگ ها و رنگ های آنها همه در مورد هماهنگی و هماهنگی است. و دقیقاً مانند کمد لباس شما ، یک ترکیب سهل انگارانه از رنگها نیز کاملاً جذاب نیست. واقعا ناخوشایند شما واقعاً باید رنگ گلهای خود را هماهنگ کنید. در چنین مواردی ، هر آنچه که شما تصمیم به رشد و پرورش دارید نیاز به برنامه ریزی و سازماندهی دارد. یکی از اولین تصمیماتی کراسولا که باید بگیرید در مورد طرح رنگی است که دوست دارید برای باغ یا حیاط خانه خود داشته باشید. پس از آن ، گیاهان گلدار خود را طبق این برنامه انتخاب کنید.

– از گلها می توان برای زیبایی و نشاط بخشیدن به مناطق سایه دار و مکانهای کم نور باغ یا حیاط خانه استفاده کرد. آیا شما یک نقطه یا منطقه ای دارید که توسط نور خورشید تحت تأثیر قرار نگیرد؟ خورشید فقط نمی تواند به آن برسد؟ شما می توانید با استفاده از نور بهتر برای تولید انفجار رنگ ، به راحتی مکان های مربوطه را ارتقا دهید. اگر قرار است از گیاهان گلدار برای این منظور استفاده شود ، بهتر است شکوفه های رنگی روشن و زنده را انتخاب کنید. خوب است که از گلهای تیره و رنگی تیره دور باشید. آنها هیچ کمکی به مناطق سایه دار یا کم نور نمی کنند.

– باغ های گل اغلب یک نقطه کانونی دارند. این ممکن است یک مجسمه یا یک مجسمه ، یک چشمه یا یک باغ آب ، یا هر نوع بنای یادبود یا یادبودی باشد. هنوز هم ، اگر باغ گل شما چنین نقطه کانونی ندارد ، می توانید از خود گیاهان به عنوان قطعه اصلی استفاده کنید. تصمیم بگیرید که در مورد یک رنگ خاص تصمیم بگیرید و گیاهان گلدار را انتخاب کنید که شکوفه های چنین سایه ای را فراهم می کند. سپس باغ گل خود را طوری تنظیم کنید که توجه و علاقه را به سمت دسته ای از این گلها معطوف کند.